Įamžinkite vestuvių įspūdžius kitaip!

Vestuvės ir nuotraukos yra neatsiejami dalykai. Greičiausiai galima drąsiai teigti, jog daugelis porų pirmiausiai ieško norimų fotografų ir tik tada derina vestuvių datą pagal jų užimtumą. Galbūt kai kuriems tai atrodo keistas ar net nesuprantamas pasirinkimas, tačiau tik pradėję fotografų paieškas suprasite, jog talentingiausi žmonės yra užsakyti net keleriems metams į priekį, na o jei norite nuostabių akimirkų įamžinimo, turite prie to derintis. Šiais laikais net ir vestuvių nuotraukoms ar video filmams skiriamas ypatingas dėmesys bei išskirtinumo poreikis tad jei planuojate savo šventę, reikėtų gerai pagalvoti, kaip galėtumėte ją įamžinti kaip įmanoma įspūdingiau. Net jei nuotraukas žiūrėsite tik kelias savaites po jų gavimo, na o vėliau atsiversite vos kartą per metus, – tai vienintelis jūsų svarbiausios gyvenimo dienos įamžinimas, kuriuo dalinsitės su vaikais ir anūkais. Vien tai verčia pasitempti ir ieškoti šio to įdomesnio. Kas tai galėtų būti? Mes turime pasiūlymą – tai filmavimas ir Fotografavimas iš oro!

Jei skiriate laiko įvairių vestuvinių fotografijų bei filmų paieškoms internete, greičiausiai jau pastebėjote, jog tokie dalykai kaip Filmavimas iš oro tampa vis populiaresni. Jie padeda sujungti skirtingus šventės etapus, perteikti emocijas bei tikrąjį šventės grožį, kuris dažnai pasislepia patalpose. Niekam ne paslaptis, jog didelė dalis porų savo šventėms pasirenka sodybas gamtoje, na o čia daromos nuotraukos ar filmai išties atrodo neįtikėtinai. Lietuvos gamta bet kuriuo metu laiku sugeba užgniaužti kvapą, tad visa tai turėti savo vestuvių albume ar filme – išties šaunus dalykas. Tiesa, ieškodami fotografo ar filmuotojo, turėtumėte apie tokius poreikius ir norus kalbėtis iš karto. Tokiems darbams atlikti naudojama speciali įranga, kurią turi toli gražu ne kiekvienas savo srities specialistas. Kartais galima rinktis rinktis tik šią paslaugą atskirai ir ją derinti tu kito specialisto paslaugomis. Tai reikštų, jog turite kelis fotografus – vienas jų atlieka įprastą darbą, na o kitas rūpinasi nuotraukomis iš oro. Nemanykite, jog toks apsirinkimas jums kainuos gerokai brangiau, juk fotografai skaičiuoja valandinius įkainius, tad viską galima suderinti pagal tai, ko jūs norite ir ką sau galite leisti.

Natūralu, jog vestuvėms visi turime skirtingus biudžetus ir stengiamės nuo jų nenukrypti, na o tai lemia taupymą ir kai kurių paslaugų atsisakymą. Visgi, jei norite įsimintinos šventės ir investuojate be galo daug net ir į smulkiausias detales, taupyti fotografui bei filmuotojui būtų tikra nuodėmė. Visa tai reikštų, jog darbas bei planavimas, kurį skyrėte, galbūt liks tinkamai neįamžinti. Nerizikuokite tokią svarbią dieną likti nepatenkinti ar netekti gražiausių atsiminimų. Investuokite į tai kas svarbiausia, na o tuo pačiu nebijokite būti originalūs ir išskirtiniai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *